Jak naše fyzické tělo ve spojení s myšlenkami?

Naše psychika, ať už je zdravá či nezdravá, se zrdcadlí do našeho fyzického zdraví. Lze říci, že se to děje i obráceně. Pokud jsme fyzicky nemocní, máme nějaký problém v hlavě, myšlenkách či psychice. Tento problém či myšlenku neřešíme, oddalujeme a proto se problém v hlavě přesune i na tělo, aby řešení situace posunulo ke konci. Máme více způsobů jak situaci v hlavě vyřešit.

Jak začít?

Hledání psychické příčiny nemocí je rozděleno do několika kroků.

  1. Pokud si nejste jisti co vám je, navštivte doktora! Ať vám doktor řekne, co se vám doopravdy děje. Už v tomto okamžiku můžete zkusit slovně přenést popis nemoci do mentálního významu.
  2. Vyhledejte si, co nemoc může znamenat. Každý jsme jiný a to platí i u psychických příčin. Řešíme různé věci a každý je zvládáme jiným způsobem. Proto nemůže být pro každou nemoc, jediná příčina. Jádro nemoci a i příčiny je většinou totožný. Rozlišujte levou a pravou stranu těla.
  3. Zapřemýšlejte, kdy se nemoc objevila a co jste řešili za problémy než se nemoc objevila.
  4. Vyřešte to, co vás trapí. Nevyhýbejte se konfrontaci a neutíkejte před vašimi problémy.

1.Návštěva doktora

Pokud nevíte, co vám je či se bojíte, že jste vážně nemocní, jděte k doktorovi a neodkládejte to! Doktor vám řekne, co se ve vašem těle děje při této nemoci. V urgentním případě vám rozhodně pomůže, rychle a ověřeně. Zkuste se více ptát svého doktora na příčiny nemoci. Jak nemoc funguje a co se v těle odehrává v laickém slova smyslu. Může vám to pomoci později při hledání psychické příčiny.

V případech, kdy nejsou léky akutní, tak máte možnost se vyléčit přírodně. Tím si šetříte své tělo a zaměříte se na opravdové vyřešení vaší situace, ať už je to řešení situace jako takové a nebo změna a přizpůsobení myšlení.

2. Psychická příčina nemocí

Všichni jsme nějakým způsobem jedineční. To samé platí i o nemocích a jejich příčinách. Proto neberte výklad nemocí jako hotovou věc. Berte to jako základ, jako odrazový můstek a jakým směrem se vydat a o jaké oblasti vašeho života začít přemýšlet. Pozorujte své myšlenky v postižené oblasti a brzy si uvědomíte co vás trapí a kde se projevujete velmi negativně k sobě samým.

3. Sebereflexní analýza a pozorování

Tento krok je narocny z pohledu sebereflexe – pozorovani sebe sama. Musite si uvdedomit, co prozivate a jakym zpusobem to prozivate. Mate z teto zivotni oblasti nevyresene problemy ci nahromadene negativni myslenky? Najdete to co vas trapi a pracujte s tim.

Zlepseni hledani pouzijte znamou radu rozliseni leve a prave casti tela. Leva cast se spojeuje s partnerem, rodinou a city. Prava casto souvisi s praci a materialnimi prostredky.

4. Proces leceni a vyleceni se

Na leceni mate pouze jednu moznost a to je vyreseni vasi situaci ci problemu. Musite si uvedomit jak situace ma vypadat v konecne fazi abyste s tim byli spravne spokojeni. Nasledne se situaci venovat, resit a dotahnout do konce.

Pokud problem nebo situaci zmenit nemuzete, tak se tim trapite vylozene zbytecne. Poucte se z toho jakym zpusobem jste se tam dostali a najdete si zmenu abyste se z toho dostali.